POZOR! Od 1. 6. 2020 bude provozovna Dolce Diva, ul. Budějovická 28 dlouhodobě uzavřena.

O nássalón krásy, Kosmetické studio Dolce Diva Praha

Jsme zavedený salón krásyPraze. Na trhu jsme již 10 let a jako první salón krásy v Praze nabízíme mobilní služby až ke klientům domů nebo na smluvené místo.

Specializujeme se na péči o obličej, ruce, nohy a vizáž. Sledujeme nové trendy a neustále rozšiřujeme služby, stejně jako znalosti a praktické dovednosti našich pracovníků.Klienti chválí zejména profesionalitu skloubenou s velmi příjemnou atmosférou.Zakládáme si na spokojenosti nejen našich klientů, ale také zaměstnanců (všichni u nás pracují na hlavní pracovní poměr).

Specializujeme se na péči o pleť, řasy, ruce a nohy

Dnešním trendem je nabízet v salónech krásy mnoho služeb, od kosmetiky, přes masáže až po různé bezbolestné liposukce. Dle našeho názoru patří vše spojené s oblastí těla do wellness center, přičemž často se vše míchá na úkor kvality.

Tým Dolce Diva Praha 5

Dolce Diva si zakládá na odbornosti, a proto se věnujeme pouze péči o pleť, řasy, ruce a nohy. Považujeme se za specializované odborníky, každý člen našeho týmu se soustředí na jednu oblast, v níž své znalosti prohlubuje. Jedna se stará o krásnou pleť, jiná je vizážistka, která ví vše o dekorativní kosmetice, další se vzdělává v oblasti prodlužování řas apod. Našim cílem je špičkový vzhled klientky.

Třebaže to zní jako klišé, každá z nás svůj obor miluje a tato práce ji baví! Proto je i výsledkem spousta spokojených klientek, které se k naší radosti vrací a nadále nás doporučují.

Tým Dolce Diva Praha 4

Ať máte jakoukoliv postavu, pracujete v jakémkoliv oboru, vždy si každý všimne, že jste upravená. Máte krásnou pleť, vlasy vám září zdravím, máte lehký a vzhledný make-up a taktéž upravené nehty. To je to, co i ostatní nejvíce ocení a čeho si všímají. Určitě máte ve svém okolí nějakou dámu, která svými proporcemi nezapadá do dnešního ideálu krásy, ale řeknete o ní: „Ta má šmrnc, je krásně upravená.“
A právě v tom se snažíme pomoci my
– tým salonů Dolce Diva.

Naše filosofie a postupy

Tým Dolce Diva na poradě

Osobní přístup ke klientům

Pro každou z nás jsou klienti to nejcennější, co ve své práci máme, a proto k nim i takto přistupujeme.

Spokojenost klientů je pro nás vždy na prvním místě, na své klientky se těšíme   máme k nim osobní přístup. Nejsme továrna, pracujeme ve službách, proto je spokojený zákazník pro nás to největší ocenění.

Naše postupy

 • klient je vždy na prvním místě
 • každý člen týmu se snaží být co nejlepší ve svém oboru, nezabývá se všemi oblastmi
 • v salonu jsou profesionálové, rozumí své práci, ale nejsou to studené nebo snad povýšené tváře
 • zajímáme se o přání klientů a vše řešíme týmově ( jedenkrát měsíčně vedeme pětihodinové porady, jaké věci vylepšit, jak nejlépe klientky potěšit, jedenkrát týdně vedeme malé porady, co se během celého týdne odehrálo, jaké jsou novinky ap., vedení zajímají názory celého týmu)
 • udržujeme přátelskou atmosféru v rámci týmu i při jednání s klienty

Historie salónu krásy Dolce Diva

 • 2008

  samostatné působí zakladatelky společnosti Dolce Diva

 • 2009 / únor

  otevření provozovny na Praze 4, ul. Budějovická

 • 2011 / duben

  otevření provozovny na Praze 5, ul. Grafická 32

 • 2011 / listopad

  založení společnosti Dolce Diva s.r.o.

 • 2012

  odborná školení pracovníků, rozšiřování služeb

 • 2014 / březen

  jako první salón krásy v Praze zavádíme mobilní služby (kadeřnice domů, kosmetička domů atd.)

 • 2018

  rekonstrukce pobočky na Praze 4 a přemístění pobočky Praha 5

 • 2019

  uzavření salonu na Praze 5 a zaměření se na provoz na Praze 4