POZOR! Od 1. 6. 2020 bude provozovna Dolce Diva, ul. Budějovická 28 dlouhodobě uzavřena.

Prodlužování řas, prodlužování obočí a trvalá na řasy salón krásy Dolce Diva - poskytujeme i mobilní služby až k vám do domu

Provádíme prodlužování a zahušťování řas metodou řasa na řasu. Prodlužujeme horní řasy i spodní řasy, nabízíme prodlužování obočí a aplikujeme trvalou na řasy metodou iCurl. Nabízíme taktéž několik možností vzhledu řas, od přirozeného až po velmi extravagantní. Nyní se už nemusíte vůbec líčit!

U našich výrobků dbáme na vysokou kvalitu, český návod u výrobků, složení, údaje o výrobku dle zákona, pokyny pro první pomoc a další důležité informace. Nakupujeme produkty s atesty a potvrzení o nezávadnosti.

Když vás přijde víc, získáte množstevní slevu! Nabízíme služby pro více osob souběžně. Přijďte s partnerem, kamarádkou, maminkou, dcerou nebo třeba svědkyní a získáte množstevní slevu.

Nevíte, zda by pro vás byla vhodná trvalá na řasy nebo prodlužování řas?

Zeptejte se v naší poradně nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

U vás doma - přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)
Objednat se
Kosmetický salon
Praha 4 - Pankrác Budějovická 28
Objednat se