Mezoterapie Prahasalón krásy a kosmetické studio Dolce Diva Praha

Mezoterapie

Nová šetrná a bezbolestná metoda revitalizace, hydratace a omlazení pleti pomocí injekční aplikace sér do kůže.

Sleva 10 % při zakoupení kosmetického ošetření a prodlužování řas. Sleva se vztahuje na obě procedury.

Estetická mezoterapie je technika přímého injekčního zavádění účinných látek do kůže. Nejčastěji se používá u pokožky v obličeji, na krku a na dekoltu, kam se jemnými mnohočetnými vpichy mikrojehličkovým perem zavádí účinná séra. Pokožka se tím revitalizuje a hydratuje, což se projeví větší elasticitou, pevností a znatelným vyhlazením povrchu.

Mezoterapie představuje cenově dostupnou, nechirurgickou alternativu omlazení pokožky obličeje, dekoltu či rukou. Zlepší vaši vizáž dočasným vypnutím pokožky a středně hlubokých vrásek. Výhodou je rychlost a nebolestivost zákroku. Účinnek roztoku je znatelný bezprostředně po prvním ošetření.

Hlavní učinky mezoterapie

 • revitalizace pleti
 • vyhlazení vrásek
 • podpora buněčného metabolismu
 • zpevnění a vyživení pokožky
 • hydratace pleti
 • účinná depigmentace a sjednocení odstínu pleti
 • zmírnění jizviček po akné

Doba účinku mezoterapie

 • pro co nejlepší efekt je doporučováno provést 4 - 6 aplikací po měsíčním intervalu
 • výsledný efekt přetrvává až 6 měsíců

Postup aplikace mezoterapie

 • znecitlivění dané oblasti krémem s anestetikem
 • desinfekce
 • rovnoměrná aplikace účinných sér dle typu pleti (kolagen, kaviár, kyselina hyaluronová, vitamin C) jemnými mikrojehličkami
 • kolagenová maska
Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha Mezoterapie v salónu krásy Dolce Diva Praha

Po provedení mezoterapie je třeba 24 hodin nevystavovat pleť přímému slunci a aplikovat ochranný krém proti slunečnímu záření.

Ceník služeb Dolce Diva stáhněte si ceník ve formátu PDF Foto Mezoterapie prohlédněte si ukázky ve fotogalerii

Nemůžete se rozhodnout, zda si nechat aplikovat mezoterapii a co by pro vás bylo nejvhodnější?

Zeptejte se v naší poradně nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

U vás doma - přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)
Objednat se
Kosmetický salon
Praha 4 - Pankrác Budějovická 28
Objednat se