Řekli jste o nás - reference Dolce Diva salón krásy, kosmetické studio Říčany

Obecné hodnocení služeb

„Byla jsem na kosmetice vč. liftingu a botoxu řas v salonu na Praze 4. Před prvním návštěvou jsem jako vždy byla trochu nervozní, ale hned po příchodu se mě ujala velmi milá a ochotná slečna Adélka. Opravdu musím pochválit její proklientský přístup. Sama mi vždy řekla, co bude dělat, proč a jaké účinky to na pleť má. Také zodpověděla ochotně vše mé zvídavé dotazy. :-) Musím také pochválit, že po vybrání procedur zmiňujete jejich cenu. Je fajn, že se pak člověk celý relaxační zážitek nenervuje tím, co ve finále uhradí. :-) Prostor je útulný, čistý. Možná mi chyběla nějaká klidná, tichá hudba v pozadí, ale to je spíš jen malá připomínka. Ráda znovu přijdu i bez ní! :-) Pleť mám jako miminko, řasy jsou super a obočí ani nemluvím! :-) Jsem opravdu velmi spokojená a těším se na další návštěvu! Děkuji za super zážitek.”

Aneta Asníková

„Do salónu Dolce Diva chodím již několik let na řasy, nehty, kosmetiku a především se vždy s dobrým pocitem svěřím do rukou extrémně talentované kadeřnice Ivy, která je opravdu jedna z nejlepších kadeřnic, které jsem měla tu čest potkat (účesy od ní jsou doslova obdivovány ještě dlouho po akcích). Celý salon je však skutečnou oázou klidu, dobré nálady, stále však se zachováním velmi rofesionálního přístupu za použití těch nejkvalitnějších produktů, odborně aplikovanými skvělými a velice šikovnými kosmetičkami/kadeřnicemi. Vřele všem doporučuji.”

Petra Páleníková

„Vaše studio jsem navštívila dosud dvakrát, jsem maximálně spokojena s přístupem, prostředím, službami. Přeji vám co nejvíce spokojených zákaznic jako jsem já.”

Helena
Večerní účes a líčení

„Velice doporučuji, byla jsem zde na plesovém účesu a líčení. Vše vydrželo celý večer a vypadalo to přesně tak, jak jsem si představovala, slečny jsou šikovné!.”

„Chtěla bych vám chtěla poděkovat za služby v salonu na Praze 5. Již několikátým rokem chodím k Janičce na kosmetiku, vyzkoušela jsem už hodně kosmetiček, ale Janička je nejlepší, jak svým naprosto profesionálním přístupem, tak řemeslnou zručností. Vyzkoušela jsem také kadeřnické služby a spokojená jsem byla taktéž. Přeji mnoho štěstí a úspěchů i do budoucna..”

Jana

„K narozeninám jsem dostala dárkové poukázky do salonu krásy Dolce Diva. Vybrala jsem si provozovnu na Smíchově a zvolila jsem si proměnu - účes, kosmetika, manikúra, pedikúra a líčení. Protože jsem z Českého Krumlova, chtěla jsem, aby vše proběhlo v jeden den. Vše bylo naplánováno dokonale, vše na sebe navazovalo a nevznikaly žádné prostoje. Káva, voda nebyl problém a dokonce nebyl ani problém zajistit mi oběd. Ale to nejdůležitější - byla jsem velmi spokojená se všemi službami a navíc milý, ochotný přístup k zákazníkům. Moc, moc chválím a děkuji.”

Ludmila, 60 let

„Dva roky jsem klientkou Vašeho salonu (využila jsem služby kadeřnice, trvalé na řasy, prodloužení řas) a chtěla bych tímto vyjádřit velkou spokojenost s kosmetičkou Hankou Havelcovou, ke které celou dobu pravidelně docházím. Je strašně šikovná a navíc neuvěřitelně milá a sympatická, takže během ošetření nejenom zkrásním, ale také si skvěle odpočinu a popovídám :-) Vyzkoušela jsem i jiný salon, který mám blíž bydliště po přestěhování, ale s úrovní péče Hanky to bylo natolik nesrovnatelné, že si ráda zajedu dále za větší kvalitou. Mějte se hezky a hodně úspěchů!.”

„Ráda bych se s Vámi podělila o příjemný pocit, který mám vždy z návštěvy Vašeho kosmetického studia. Začala jsem k Vám chodit teprve nedávno (zatím 2 návštěvy), předtím jsem mnoho let navštěvovala kosmetiku v hotelu Savoy na Pohořelci. Pro Vaše studio jsem se rozhodla podle internetových stránek, protože jsem hledala něco, co mám blízko svého zaměstnání. Především díky velmi příjemné péči slečny/paní Havelcové rozhodně nelituji. Moc oceňuji její přístup k zákaznici a na další návštěvu se vždy těším.”

„Již po první návštěvě kosmetického salonu Dolce Diva jsem věděla, že se stanu stálou zákaznicí.”

Markéta, 43 let

„Toto kosmetické studio je pro mě opravdu vyjímečné, protože obě slečny nejenže výborně rozumí své práci, ale navíc se vám věnují s největší péčí, a práce je opravdu baví.”

Soňa, 50 let

„Když vstoupíte, slečna Lucie vás už očekává, uvaří vám kávu, zakryje měkkou dekou a věnuje se vám plných 90 min. Má pleť se po pár návštěvách Dolce Diva výrazně zpevnila a vyčistila.”

Ilona, 57 let

Hodnocení mobilních služeb

„Dnes jsme využili vašich mobilních služeb až do domu a jsme naprosto spokojeni. Přijela krásně usměvavá a milá slečna Lucie, která se nám celou ochotně a profesionálně věnovala. Její individuální přístup nás opravdu potěšil a jistě rádi tuto službu využijeme znovu. ”

Alena, 29 let

Hodnocení kadeřnických služeb

„Na toto kadeřnictví jsem narazila náhodou, dostala jsem jako dárek komplimentku a chtěla ji někde uplatnit a jako jeden z mála salónů komplimentku akceptovali. Nebylo co řešit, objednala jsem se ještě týž týden a hlavně pracují i v sobotu, to mi také vyhovovalo. Vzala si mě do parády kadeřnice "Gina". Co napsat, všechno bylo příjemné, příchod, téma hovoru, konzultace ohledně vlasů. Gina mi pomohla vybrat styl barvení, nakonec jsme zvolily Ombré, barva zesvětlená, ale ne moc, proste vše, jak jsem si přála. Za mě vše pozitvní, nic bych nevytkla.”

Zdeňka Pivoňková

„Docházím pravidelně na doplnění řas ke kosmetičce Denise na Praze 5 a jsem nadmíru spokojená. Dnes jsem vyzkoušela i kadeřnické služby a kadeřnice Iva je hotová kouzelnice. S takovým úsměvem na tváři jsem živ ještě od žádné kadeřnice neodcházela! Mohu vřele doporučit obě slečny.”

Evelin Fedáková

Kadeřnice Gina má zlaté ruce a je moc příjemná, poradí i vyslechne a těším se, až se objednám na regeneraci vlasů.”

Jana

„Ještě jednou děkuji salonu Dolce Diva touto cestou. Slečna Iva mi dnes ukázala, že opravdu umí, a jsem rád, že jsem kvalitní salon nepřestal hledat. Sice trochu z ruky, ale to nevadí. Konečně jsem ho našel :) Vyřiďte prosím poděkování navíc! Bohužel jsem kartičku zapomněl na recepci asi, každopádně za měsíc se znovu ozvu a už teď se těším.”

Lukáš
Účes Petra Páleníková

„Velice ráda bych poděkovala za skvělé služby, maximální péči a přijemně strávený čas ve vašem salonu. Veliké díky patří především velmi šikovné kadeřnici, která vytvořila přenádherný společenský účes. Kadeřnice Iva je skutečně výborná a absolutní profesionál.”

Petra Páleníková

„Moc by som sa chcela poďakovať slečne Gabriele, som spokojná najviac na svete, ma zlate ruky. Takze za mna veľmi doporučujem, milá ochotná poradiť a profesionálny prístup, super”

Mirka

„Dnes jsem byla u slečny Jany na stříhání na Praze 5. Profi práce, milé slečny :) Mohu jen doporučit, děkuji, opět příjdu. ”

„Pri vstupe do salónu Vás privítajú s úsmevom na tvári a ponúknu Vám občerstvenie. Už vtedy som vedela, že som na správnej adrese :) Priateľská atmosféra v sálone tento pocit ešte umocnila. Špeciálne ďakujem patrí slečne Gabike, ktorá sa o mňa perfektne postarala. Všetko pekne vysvetlila, každý jeden krok, poradila so starostlivosťou o moje vlasy (aplikácia brazilského keratínu). Veľká spokojnosť, tak ako aj s výsledkom kúry, rovnako aj so službami salónu. Vrelo odporúčam a ešte raz ďakujem :) ”

Zuzana, 28 let

„Chtěla bych moc poděkovat kadeřnici Janě. Byla jsem na brazilském keratinu. Moc milé jednání a vše, co jsem chtěla vědět, jsem se dozvěděla. Pro mě úplně top. Už jsem keratin měla a vlásky jsou úplně úžasné. Už se nemůže dočkat další návštěvy.”

Karol Knoppová
Účes Kamila Říhová

„Chci moc poděkovat Vaší velice šikovné kadeřnici Janičce za skvěle odvedenou práci. Můj nový účes už sklízí úspěchy :o) Zasilám i foto, kdyby jste se o Vaši práci chtěli podělit. Ještě jednou děkuji”

Kamila Říhová

„Před týdnem jsem byla ve vašem salónu krásy na kosmetice a stříhání. Tímto bych chtěla moc poděkovat za skvělé služby, cítila jsem se u vás moc hezky. Velké poděkování patří kadeřnici Gabče Koubové, její sestřih má skutečně velký úspěch. Nejen, že jsem s ním spokojená já, ale účes se líbí i vsem, co mně znají. Kosmetička Jana Šantorová byla také skvělá. Ještě jednou děkuji celému vašemu týmu. Pro mě jste profesionálně nejlepší a všem, kteří budou přemýšlet o změně doporučím salón krásy Dolce Diva.”

Monika Pavlišová

„Včera jsem byla ve vašem salonu krásy na Smíchově u sl. Gábinky na brazilský keratin. Doporučila bych ho všem klientkám, co váhají nebo nemají peníze. Ať si na to našetří, vlásky pak vážně stojí za to. Opět jsem odcházela velice spokojená. V úžasu jsem se až bála si sáhnout na svoje vlasy, jak byly a jsou nádherné, voňavé, prostě úžasné! Jako by nebyly moje. Zázračné prstíky sl. Gábinky cítím na hlavě ještě teď, což je užasný ;-) Děkuji a těším se na další návštěvu u vás.”

Ivana Štěpánková

„Dnes jsem byla u Vás v kadeřnictví na Smíchově. Chtěla bych Vám a Vašemu týmu poděkovat! Nikdy jsem se nesetkala s tak úžasným přístupem. Všechný slečny se pořád usmívaly a byly velice ochotné. Měla mě na starosti slečna Gábinka. Její okamžitý postřeh a perfektní znalosti mě až udivovaly! Takže jsem se dala do jejích rukou. Odcházela jsem nadmíru spokojená. A v úterý se ke slečně Gábince moc těším. Je krásné mít tak úžasné lidi ve svém týmu...”

Ivana Štěpánková

„Kadeřnice Tereza byla skvělá a pečlivá, jsem velice spokojená a ráda přijdu znovu. Mohu opravdu vřele doporučit.”

„Velká sleva, milý personál, příjemné prostředí.”

„Výborný, konečně jsem po hodně dlouhý době velmi spokojená!”

„Příjemné prostředí, milá komunikace a přístup, poradí, moc pěkný střih.”

„Naprosto skvělé kadeřnictví, profesionální přístup, zájem o mé potřeby, schopnost nabídnou skvělé řešení a vše ještě lépe provést. Jsem ráda, že jsem takové kadeřnictví našla.!”

„Se slečnou Terkou jsem byla moc spokojená, pěkně a rychle upravila vlasy a poradila, jak se o ně správně starat. Děkuji za příjemnou péči.”

„Výborný přístup personálu, ochota zodpovědět jakoukoliv otázku, příjemné prostředí, ale se střihem jsem nebyla zcela spokojená.”

„Super přístup personálu, účes přesně podle mých představ.”

„Moc hezké prostředí, milá a pozorná kadeřnice a kvalitní sestřih, jsem moc spokojená.”

„Skvělé! Kadeřnice Gabča je velmi příjemná a odvedla opravdu 100% práci. Jsem nadmíru spokojená a opět se mi potvrdilo, že bych měla zůstat tam, kde své práci rozumí a kde jí dělají opravdu viditelně rádi. Celé prostředí v salónu krásy na Praze 5 je velmi příjemné, profesionální, ale zároveň i rodinné. Doporučuji rozhodně každému, kdo má i vysoké nároky, tady je bez problému splní.”

„Milá obsluha, skvělá kadeřnice Tereza, už se těším na další návstěvu :-).”

„Byla jsem moc spokojená. Krásné prostředí, úžasný a milý přístup. Určitě doporučuji.”

„Příjemné prostředí, skvělá kadeřnice, byla jsem spokojena.”

„Docela dobrá dostupnost kadeřnictví, všichni byli děsně milí, kadeřnice mladá, šikovná.”

„Velká sleva, milý personál, příjemné prostředí. Kreativnost a zájem kadeřnice.”

„Kadeřnice Tereza byla skvělá a pečlivá, jsem velice spokojená a ráda přijdu znovu. Mohu opravdu vřele doporučit.”

„Profesionální přístup od objednání přes zaslání upozorňovací SMS den před návštěvou, radu, jaký střih by mi typově slušel, po samotné stříhání, foukání atd. Všechno to jsou mladé velice příjemné slečny.”

„Příjemný personál i prostředí, slečna kadeřnice neztratila úsměv ani při pracování na melíru na dlouhých hustých vlasech v pátek večer :-)”

„Naprostá spokojenost. Moc příjemná kadeřnice.”

„Šlo o velice profesionální přístup, kadeřnice Tereza mi radila s péčí o vlasy. Odcházela jsem s příjemným pocitem.”

„Moc pěkné prostředí, kadeřnice šikovná a vyhověla mým požadavkům k mé spokojenosti.”

„Velmi milý personal, kadeřnické služby na úrovni.”

„Zvenku nenápadné, ale uvnitř moc příjemné, kadeřnice milé a šikovné, užila jsem si to a s výsledkem jsem moc spokojená :-)).”

„Se službami salonu jsem byla spokojená, melír je moc hezký. Děkuji kadeřnici Gabče ;) Velice milý personál ;) .”

„Jéé, to bylo super, jsem nadšená :) Slečna Gábina je moc šikovná a milá, se střihem jsem nadmíru spokojená. Určitě všem vřele doporučuji..”

„V sobotu jsem byla u kadeřnice Terezky na přeliv a zastřihnutí. Děkuji za profesionální a zároveň milý přístup. Jsem spokojena s cenou, která odpovídá perfektně odvedené práci. Ty dvě hodiny utekly jak voda, díky výbornému kapučínu :-) a jako "bonus" jsem získala i pár rad ohledně péče o vlasy. Ráda se k vám, tedy ke slečně Terezce vrátím. Přeji hodně úspěchů a mnoho spokojených zákaznic.”

Tereza

Hodnocení kosmetických služeb

„Dovolte mi pochválit paní Adélku za bezvadnou péči. Se mnou má hodně práce v mém kanonickém věku. Její péče se dá srovnat s kosmetickou péčí v hotelu Pupp. Ještě jednou děkuji.”

JUDr Kristina Křížková

„Dnes jsem navštívila Váš salon, kde jsem absolvovala kosmetiku a trvalou na řasy u paní Jany Šantorové. Byla jsem velice mile překvapena profesionalitou a odborností, se kterou jsem se doposud nesetkala. Paní mi vše naprosto perfektně vysvětlila, poradila mi, jak s mou citlivou pletí zacházet, byla neuvěřitelně milá a příjemná. Po "zásahu" paní Jany je má pleť úplně jiná, než když jsem k Vám přišla. Jsem naprosto nadšena a tímto vyzvihuji práci paní Šantorové do nebes a tento pozitivní ohlas budu šířit dále... Děkuji a budu se velice těšit na příští návštěvu.”

Lenka

„Ráda bych vám sdělila svůj názor na paní kosmetičku Janu Šantorovou v Dolce Diva Smíchov. NAPROSTÁ SPOKOJENOST! Prošla jsem pod rukama řadou kosmetiček, ale paní Jana je naprostý skvost. Profesionální odbornice, pokaždé pleť ošetří dle zvážení daného stavu pleti, vše krásně vysvětlí, a navíc není typ, co „štěbetá" za každou cenu - vycítí, když klientka chce relaxovat… Na návštěvu 1x za měsíc se velmi těším a opravdu si chodím k ní odpočinout! Děkuji tímto za kvalitní služby, o kterých informuji i své okolí.”

Daria

„Mila obsluha, příjemné prostředí, vynikající paní Jana :-) Dobrá kávička … Co víc si ještě přát?”

„Využila jsem podruhé služeb tohoto podniku a velké díky paní Šantorové za osobní přistup a profesionalitu.”

„Velmi příjemný personál, krásně jsem si to užila a zvažuji, že se stanu pravidelnou klientkou.”

„Milá paní kosmetička, cítila jsem se dobře. Hned jsme se objednala na příští návštěvu a přiobjednala si další procedúru, kterou jsme dosud neznala.”

„Naprosto se vším jsem byla maximálně spokojená.”

„Příjemné prostředí, profesionální přístup, velice dobrý dojem z celé akce.”

„Výborná komunikace i při možnosti využití voucheru těsně před koncem lhůty voucheru.”

„Milý personál, profesionální přístup, není co dodat, určitě využiji zas.”

„Maximální spokojenost, velice milá slečna kosmetička, vše mi vysvětlila a opravdu krásná pleť. Doporučuji. Byla jsem na pobočce na Budějovické, ale kolegyně byla na Smíchově a stejně spokojená.”

„Profesionální péče, příjemné prostředí. Všem doporučuji!”

„Byla jsem spokojena, jsou to profíci.”

„Profesionalita, přístup a hlavně výsledek :-).”

„Byla jsem maximálně spokojena, skvělá práce, ochotný a milý personál, nemám, co bych vytkla!”

„Byla jsem velice spokojena a ráda se opět vrátím.”

„Skvělé služby a fantastická profesionální kosmetička slecna Věrka Taušová.”

„Salon Dolce Diva je na profesionální úrovni. Mohu vřele doporučit, určitě se tam vrátím, a když bude opět nějaká výhodná akce, tak o to raději :-).”

„Velmi jsem spokojena ze službou enzymatického peelingu a výsledkem. Skvélý přistup, se kterým jsem ještě nikdy nesetkala, profesionalita a vstřicnost.”

Lenka

„Vracím se ještě k hodnocení enzymatického peelingu. Byla jsem zvědavá, jak dlouho účinek vydrží při několikanásobné aplikaci. Tedy s odtupem času musím konstatovat, že pro problematickou pleť je tato metoda ošetření výborná, účinek stále trvá. Pleť se viditělně zlepšila běhěm kůry a zatím její účinek stále působí.”

Kateřina

„Velmi oceňuji individuální přístup slečny majitelky, která dokáže výborně poradit v oblasti kosmetiky a vizážistiky.”

Lena, 32 let

Hodnocení aplikace chemického peelingu

„Velmi příjemný personál, krásně jsem si to užila a zvažuji, že se stanu pravidelnou klientkou.”

„Přístup personálu naprosto skvělý, s výsledkem jsem taky moc spokojená.”

„Využila jsem podruhé služeb tohoto podniku a velkée díky p. Šantorové za osobní přístup a profesionalitu.”

„Milá obsluha, příjemné prostředí, vynikající pana Jana :-) Dobrá kávička, co víc si ještě přát?.”

„Milý personál, profesionální přístup, není co dodat,určitě využiji zas.”

„Líbilo se mi příjemné prostředí salónu, milý a vstřícný a přitom profesionální přístup paní kosmetičky. Nemám žádné výhrady. Doporučuji.”

„Velmi milý a profesionální přístup paní kosmetičky. Navíc peeling je skutečně účinný na redukci pigmentových skvrn (jak bylo v nabídce uváděno).”

„Bylo to velmi příjemné, dobře jsem si odpočinula a peeling byl také účinný. Doporučuji.”

„Využila jsem nabídku Slevomatu na chemický peeling .Byla jsem velmi spokojena s výslekem a profesionalitou paní kosmetičky, a proto kupuji znovu..”

Olena

Hodnocení manikúry a pedikúry

„Moje manželka začala do salónu Dolce Diva chodit teprve nedávno - byla na CND Shellac a nehty jsou nádherné, zdravé a vůbec se nelamou. Opravdu to vypadá krásně a vydrží to 3 týdny úplně v klidku a myslím, že kdyby to nezačalo odrůstat, vydrží to mnohem déle. Brzo se chystá na Brow Henna, což bude taky skvělé. Skvělé prostředí a neskutečně příjemný personál, skvělý salón.”

Díky i za manželku Lenku

„Dnes jsem byla v salonu a jsem moc spokojená, paní Jana je šikulka a milá. Manikúru a CND Shellac doporučuji, mám ted krásně upravené ruce. Děkuji a těším se na další návštěvu.”

Pavla Soukupová

Hodnocení aplikace samoopalovacího nástřiku Xen Tan

„Chcem sa poďakovať za milý prístup a profesionálne vykonaný samoopalovaci nastrik, vizáž a ochotu slečny Štepánky, ktorá bola tak úžasná a počkala na mňa, aj keď som prišla s takmer hodinovým meškaním. Som velmi spokojná a zostanem vašou vernou zákazničkou, odporúčam kazdej jednej z nas. Ste pre mna TOP!”

Anna Bajnoková, 41 let

„Dnes první návštěva v salonu Dolce Diva a moc milý personál a hezké prostředí. Odešla jsem za pár minut krásně hnědá jako mléčná čoko :-). Doporučuji samoopalovací nástřík. Skvělé. Děkuji.”

Hodnocení prodlužování řas a trvalé na řasy

„Jsem klientkou salonu Dolce Diva již mnoho let (přechodně jsem chodila i na Prahu 5). Využívám zatím jen prodlužování řas (na jiné procedůry jsem dosud nenašla odvahu) :-). Vím, že obecně klienti většinou neváhají na cokoliv si postěžovat, zato chválit “není třeba”, je to jaksi samozřejmé... Já bych ale v tomto případě ráda vyjádřila svou naprostou spokojenost s péčí slečny Adély Babické. Na řasy k ní se vždycky těším. Nejen, že výsledek je vždy bezchybný a zvedne mi sebevědomí, ale samotná péče je pokaždé velmi pohodová. Jsem dost komunikativní člověk, nedokážu chvíli mlčet a Adélka je vždy nucena naslouchat mým starostem, moc hezky se mnou vše probere, pamatuje si detaily, jako bych snad byla její jediná klientka. :-) Je to vlastně 9 0min psychoterapie v ceně řas. :-) Vím, že to pro ni není jednoduché, musí být velmi vyčerpávající mít takových klientek hned několik za sebou, ale ona je tak profesionální, že nikdy nedá najevo únavu či otrávenost, její příjemné vystupování a dobrá nálada jsou až nakažlivé. Vždy odcházím ze salonu s úsměvem. Mockrát Adéle děkuji a přeji jí hodně spokojených klientek a hlavně - trochu sobecky - aby jí práce ještě dlouho bavila a uspokojovala. :-)”

„Moc bych chtěla poděkovat za kvality a služby Vašeho studia. Asi půl roku jsem se rozhodovala o aplikaci umělých řas. Nikdy v životě jsem je nenosila a jsem hodně alergická na kdeco. Zkušenosti kamarádek mi moc odvahy nedodávaly - řasy jim opadaly hned, někdy dokonce i s těmi vlastními, takže majitelka chodila 8 měsíců bez řas! Podle internetu a recenzí jsem si vybrala Vaše studio. Vyhovoval mi termín v sobotu na Smíchově. Byla jsem objednaná k Lucce - velmi milé přijetí, vše mi vysvětlila, vybraly jsme. Chtěla jsem přirozený vzhled - vynikající výsledek :-)! I prostředí Vašeho studia je moc hezké, v obou studiích. Řasy podle doporučené péče úplně bez problémů drží a nádherně vypadají 4 týdny! Nečekaně jsem odjela na 16 denní potápěcí dovolenou, kde se oči nepřetržitě máchají ve vodě a celá zátěž je mnohem náročnější. Vydržely i tohle! A to v naprosto dokonalém provedení :-). Moc děkuju, doporučuji Vás, kudy chodím :-). Bohužel se s Luckou na sobotních termínech moc neshodneme, ale budu za ní ráda jezdit i na Budějovickou :-). Jen bych v rámcivpracovního zatížení přece jen potřebovala termíny mimo pracovní týden. Moc děkuju.”

velmi spokojená klientka Hanka Jenčová

„Docházím pravidelně na doplnění řas ke kosmetičce Denise na Praze 5 a jsem nadmíru spokojená. Dnes jsem vyzkoušela i kadeřnické služby a kadeřnice Iva je hotová kouzelnice. S takovým úsměvem na tváři jsem živ ještě od žádné kadeřnice neodcházela! Mohu vřele doporučit obě slečny.”

Evelin Fedáková

„Dnes jsem byla v salónu Dolce Diva poprvé na prodlužování řas. Z různých historek "co kdo říkal o prodlužování" jsem byla trochu nervózní. Ale kosmetička Denisa mě ohromila - už při konzultaci z ní byla jasná zkušenost a profesionalita, velmi dobře mi poradila vybrat správný typ a tvar. Výsledek - nádherné, "přirozeně" vypadající řasy. A celkově velmi vstřícný a pozitivní přístup. Už teď se těším na další návštěvu, a tento salon můžu jen doporučit - odcházím naprosto nadšená!”

Hana Dvořáková

„Já jsem byla na Praze 4 na doplněni řas a odcházela jsem moc spokojená! Slečna Adéla nejenže odvedla perfektní práci, ale také byla moc příjemná a přátelská. Vřele doporučuji a Adélu moc chválím a děkuji! :)”

Irena Pečinková

„Dnes jsem byla v salonu Dolce Diva poprvé na prodlužování řas. Z různých historek "co kdo říkal o prodlužování" jsem byla trochu nervózní. Ale kosmetička Denisa mě ohromila - už při konzultaci z ní byla jasná zkušenost a profesionalita, velmi dobře mi poradila vybrat správný typ a tvar. Výsledek - nádherné, "přirozeně" vypadající řasy. A celkově velmi vstřícný a pozitivní přístup. Už teď se těším na další návštěvu a tento salon můžu jen doporučit - odcházím naprosto nadšená! :)”

Hana Dvořáková

„Chodím k vám do salonu na prodloužení řas ke slečně Denise a její práci musím moc pochválit. Je milá a šikovná, teď jsme zkusily i novou metodu a jsem moc spokojená. Váš salon doporučuji dál.”

„Chtěla bych vyjádřit svoji velikou spokojenost po návštěve vašeho salonu, a to konkrétně paní/slečny Jitky. Doplňovala mi tento týden řasy po návštěve jiného salonu. Z mého pohledu se jednalo o nesrovnatelně lepší přístup, provedení a péči. S řasami jsem velmi spokojená a už se těším na další doplnění za 14 dní. S přáním hezkého dne a ještě více stejně profesionálních kosmetiček ”

„Jsem klientkou Dolce Diva, pobočka Grafická, využívám zatím jen služby prodloužení řas u Denisy a jsem s její péčí i osobním přístupem maximálně spokojená. Problémem je časová vytíženost jak studia tak i moje vlastní a tak se snažím objednávat na termíny s velkým časovým předstihem. V případě nenadálé změny mi zatím vždycky vyšli na recepci vstříc. Uvítala bych i víkendové termíny, ale chápu, že i zaměstnanci potřebují volno. :-) Díky za vaše služby, bez řas si už neumím svůj život představit. :-)”

„Chci poděkovat Lucince Kubíčkové za nádherné řasy a zároveň říct, že spousta lidí mi je chválí, takže se líbí nejen mně :-)”

„Vážená paní majitelko, končí rok 2012 a myslím si, že je mou povinností Vám poděkovat za Vaše služby. Navštěvuji Váš salon na Praze - Pankrác. Pečují o mne Lucinka Kubíčková a Verča Taušová. Jsou pečlivé, doplňování řas nemá chybu a kosmetika také, je to fantastický relax. Přeji Vám mnoho zdravíčka, štěstí a spokojenosti A perný busines.”

Bc. Kateřina Seidlová

„Kolektiv kosmetického salónu je skvělý, obzvlášť paní, která mi dělala trvalou na řasy. Je naprosto suprová. K trvalé přidá i poradenství k péči o pleť :) Výsledek trvalé je taky suprový.”

„Dozvěděla jsem se o možnosti prodloužení řas. Váhala jsem, kam zajít. Na internetu jsem narazila na studio Dolce Diva a rozhodla se zajít na bezplatnou konzultaci Po prodloužení řas jsem byla nadšená výsledným efektem. Slečna Veronika je skutečnou kouzelnicí v této oblasti.”

Monika, 34 let

Zhodnoťte naše služby

Hodnocení slouží pro zkvalitňování našich služeb, vyhrazujeme si právo vybraná hodnocení zveřejnit. Hodnocení můžete vložit i anonymně (bez uvedení jména a e-mailu). Při uvedení e-mailu však můžeme na Vaše hodnocení reagovat.

*

4 + 3 =

* povinný údaj

« zpět na O nás