Dolce Diva v tisku a médiíchsalón krásy, kosmetické studio Říčany

Článek na webu Pro ženy.cz
6. 11. 2017

Pro ženy.cz: Dámy, už vám bylo 30? Pak byste měly dodržovat tyhle zákony krásy

Na webu Pro ženy.cz najdete článek s tipy na péči o pleť pro ženy po třicítce. Rady tam dává i naše kosmetička Jana Šantorová.

Článek na webu Pro ženy.cz
18. 9. 2017

Pro ženy.cz: Také jste jim naletěla aneb 6 nejčastějších beauty pouček, kterým věříte? Chyba!

Na webu Pro ženy.cz najdete článek s tipy na péči o pleť a vlasy. Rady tam dává i naše kosmetička Jana Šantorová.

Článek v časopise Blesk pro ženy
25. 7. 2016

Blesk pro ženy: Testovaly jsme umělé řasy. Spokojenost?

V čísle 28/2016 Blesku pro ženy najdete článek o testu umělých řas v různých salónech krásy v Praze. Mezi nimi byl i náš salón krásy Dolce Diva, kdy naše kosmetička Denisa Drábková aplikovala editorce časopisu Lucii Protivanské umělé řasy metodou řasa na řasu - glamour. Více v článku, který přikládáme ve formátu PDF.

Článek na webu Pro ženy.cz
7. 4. 2015

Pro ženy.cz: Máte poškozené vlasy? Tahle péče je uzdraví

Majitelka salónu krásy Dolce Diva Veronika Povolná (Kleinerová) v článku na portálu Pro ženy.cz radí, jak pečovat o poškozené vlasy.

Článek v časopise Moje zdraví 12/2014
5. 12. 2014

Moje zdraví: Nemusíte nikam jezdit

V prosincovém vydání časopisu Moje zdraví najdete krátkou zmínku o mobilním salónu krásy Dolce Diva. Doma si můžete dopřát nejen kadeřnické a kosmetické služby, ale i masáže, líčení, manikúru nebo pedikúru, a to i pro svého partnera. Časopis je právě v prodeji na stáncích a v lékárnách.

Článek z časopisu si můžete stáhnout ve formátu PDF (2,92 MB).

Článek na webu Pražské drby
24. 11. 2014

Pražské drby: Mobilní salón krásy: Tyto kočky přijedou až do vašeho obýváku!

Současná hektická doba nás nutí, že veškerý volný čas věnujeme spíše práci a nezbývá nám chvilka pro sebe sama. Teď už nemusíte za krásou nikam cestovat. Zkušené kadeřnice, kosmetičky či masérky ze salónu krásy Dolce Diva přijedou až k vám domů nebo do kanceláře ...

Článek v časopise Vlasta 33/2014
20. 8. 2014

Vlasta: Salon na čtyřech kolech

V srpnovém vydání časopisu Vlasta č. 33/2014 najdete rozhovor s majitelkou salónu krásy Dolce Diva Veronikou Kleinerovou. Dozvíte se nejen, jak začínala, jak vybírá zaměstnance a jak funguje mobilní tým, ale i jaká prekérní situace se přihodila jednou v našem salonu.

Celý článek z časopisu si můžete stáhnout ve formátu PDF (1,28 MB).

Článek v časopise Katka 07/2014
10. 7. 2014

Katka: Mobilní kadeřník

V červencovém vydání časopisu Katka najdete krátkou zmínku o mobilním salónu krásy Dolce Diva, konkrétně mobilní kadeřnici, díky které ušetříte čas.

Celý článek z časopisu si můžete stáhnout ve formátu PDF (2,96 MB).

Článek v časopise Fashion Club 06/2014
27. 5. 2014

Fashion club: Tip na pojízdný salón krásy

V červnovém vydání časopisu Fashion club najdete krátkou zmínku o mobilním salónu krásy Dolce Diva. Doma si můžete dopřát nejen kadeřnické a kosmetické služby, ale i masáže, líčení, manikúru nebo pedikúru.

Celý článek z časopisu si můžete stáhnout ve formátu PDF (3,07 MB).

Pánské účesy 2014
24. 2. 2014

Muži.cz: Pánské účesy pro rok 2014, co „na hlavu“ a co opravdu ne

Na webu Muži.cz si můžete přečíst článek o pánských účesech pro rok 2014, jehož zveřejnění jsme sponzovali. Nosíte už pět nebo deset let ten samý sestřih? Rozhodněte se pro změnu – vlasy si můžete nechat dorůst i razantně zkrátit. Právě rok 2014 je pro změnu image ideální. Přinášíme tipy na účesy, které vám budou zaručeně slušet.

Laky na nehty
4. 9. 2013

Pro ženy.cz: Speciál o nehtech

Majitelka salónu krásy Dolce Diva Veronika Povolná (Kleinerová) se v článku o nehtech na portálu Pro ženy.cz vyjadřuje k atuálním trendům v oblasti péči o nehty a manikúře.

Rozhovor Jackie
23. 5. 2013

Jackie: Otázky, na které jste chtěla znát odpověď

Pro časopis Jackie jsme zodpověděli 7 častých otázek z oblasti krásy. Dozvíte se, jestli je každodenní mytí vlasů škodlivé, zda způsobuje prodlužování řas jejich oslabení a následné vypadávání, proč byste měli chodit pravidelně ke kosmetičce, jak ošetřit pleť po peelingu, zda je domácí barvení vlasů škodlivé, zda je lepší používat kartáč nebo hřeben, co bývá nejčastější chybou v péči o vlasy a další 37 otázek a odpovědí.

Celý článek z časopisu Jackie si můžete stáhnout ve formátu PDF (6,30 MB).

Den s Mobitem - reportáž na Měšec.cz
29. 3. 2013

Měšec.cz: Den s Mobitem

Jak se v praxi používá platba mobilem přes Mobito si v našem salonu krásy vyzkoušely reportérky severu Měšec.cz v rámci fotoreportáže Den s Mobitem, kdy během 1 dne vyzkoušely za různé služby a zboží nejen v našem salonu platit mobilem.

Použití parní žehličky Steam Pod
27. 2. 2013

Krásná.cz: Máme trik pro okamžitou obnovu zničených vlasů pomocí parní žehličky

Pokud se na vlasech podepsalo nešetrné zacházení, doslova volají po regenerační kúře. Na výběr jich je hned několik. Tentokrát si představíme regenerační proceduru pomocí parní žehličky Steam Pod. Více v článku na serveru Krásná.cz.

Regenerace vlasů pomocí vlasového botoxu
19. 2. 2013

Krásná.cz: Máte zničené vlasy z neustálého barvení? Zkuste brazilský keratin

Máte dost všech možných reklam na levné vlasové přípravky se silikony, které vlasy jen zatěžují a ničí? Máte dost nanášení všelijakých zábalů a masek každé druhé umytí, když je to stejně k ničemu? Mám pro vás naprosto fascinující novinku - vlasový botox. Více v článku na serveru Krásná.cz

Regenerace vlasů pomocí vlasového botoxu
16. 2. 2013

Krásná.cz: Zničeným vlasům pomůže botox

Máte dost všech možných reklam na levné vlasové přípravky se silikony, které vlasy jen zatěžují a ničí? Máte dost nanášení všelijakých zábalů a masek každé druhé umytí, když je to stejně k ničemu? Mám pro vás naprosto fascinující novinku - vlasový botox. Více v článku na serveru Krásná.cz

Logo Krásná.cz
26. 3. 2011

Krásná.cz: Než si necháš trvale prodloužit řasy

Na webu Krásná.cz byl zveřejněn článek o prodlužování řas a kosmetickém salónu Dolce Diva. Přečtěte si, co všechno je potřeba vědět a zvážit, než si necháte prodloužit řasy.