Veronika Povolná (Kleinerová) salón krásy, Kosmetické studio Dolce Diva Praha

Veronika Povolná (Kleinerová) Veronika Povolná (Kleinerová)

„Když něco v životě opravdu chceš a bojuješ, vždy se úspěch dostaví. Ale hora k Mohamedovi nikdy nepřijde.“

Pozice: ředitelka, jednatelka společnosti
Náplň práce: strategie společnosti, PR a marketing
Specializace: kosmetika, manikúra a pedikúra, senior master v prodlužování řas (školitelka), permanentní make-up
Pobočka:

Kosmetický salón Praha 4 - Pankrác

Vzdělání: Kurz kosmetiky akreditovany MŠČR
Kurzy a školení:
  • Kosmetika Gerards a Thalaspa
  • Prodlužování řas - senior master
  • Trvalá na řasy
  • Sexy look mascara
  • Permanentní make-up
  • Galvanická žehlička a ultrazvuková špachtle
  • Manikúra a pedikúra
  • CND Shellac
Představení: Naše šéfka Veronika začínala svou kariéru ve 25 letech, a to s jedním kosmetickým lehátkem a nemnoha zkušenostmi. Během skoro 10 let se jí podařilo vybudovat prosperující salón krásy se 2 pobočkami a desítkou zaměstnanců. Dnes se stará převážně o marketing a dohlíží na bezproblémový chod firmy. Když prave není na jedné z poboček, tráví čas se svoji rodinou, nebo ji případně najdete v posilovně. Rozhodně ji nezkoušejte přepadnout, protože vás pohotově zneškodní. Pravidelně totiž trenovala také sebeobranu systémem Krav Maga.

Krátké představení

Jmenuji se Veronika Kleinerova a jsem majitelkou salonů Dolce Diva. Ve 23 letech jsem se přestěhovala z Moravy do Prahy, abych se vrhla na studium vysoké školy. Tato cesta mě však neuspokojovala, a proto jsem prošla řadou pracovních poměrů i podnikatelských záměrů, až jsem se začala věnovat tomu, co mě bavilo od mých 12 let - oblasti krásy.

Vždy jsem se o tento obor zajímala, četla odborné knihy a časopisy a nemálo znalostí jsem získala v období puberty, kdy moje pleť prošla ne zrovna šťastným obdobím. :o) Po absolvování několika odborných kurzů jsem se ve svých 25 letech rozhodla pro celkový převrat v mém dosavadním, ne příliš úspěšném profesním životě.

V únoru 2009 jsem otevřela malý salónek s jedním kosmetickým lehátkem na Praze 4. Díky věrným zákaznicím a rozšiřující se klientele jsem se rozhodla pro posilu a přijala jsem čerstvou absolventku střední školy s oborem kosmetika. Pár měsíců poté se náš dvoučlenný tým rozšířil o další kosmetičku. S růstem zaměstnanců jsem začala rozšiřovat i služby a vybavení salónu.

V roce 2010, kdy nás už bylo 5, nám začal být salón prostorem malý, proto jsem ve svém životě znovu zariskovala a rozhodla se otevřít další pobočku. Začátkem roku 2011 jsem našla nové prostory na Praze 5 a přes nemalé problémy jsme v dubnu 2011 zahájili provoz.

V roce 2016 se mi narodila dcera a já se samozřejmě firmě nevěnovala na 100 % jako dosud. Už ale na konci roku 2017 jsem měla opět touhu něco změnit a cítila jsem, že firma opět potřebuje nějak nakopnout. Udělali jsme tedy kompletní inovaci loga, stránek, tiskovin a taktéž jsme přestěhovali pobočku Praha 5 jen o pár domů dál do nových prostor. Přišlo také velké rozhodnutí, a to pozastavit kadeřnictví, kromě účesů, a naopak rozšířit kosmetické služby. Na začátku roku 2018 jsme ještě stihli zrekonstruovat pobočku Prahy 4.

Nyní chceme rozšířit naše personální obsazení, aby klienti nemuseli čekat na objednán,í a zdokonalit se ve veškerých službách. V budoucnu se ukáže, čemu se chceme a máme více věnovat.

Veronika Povolná (Kleinerová)

« zpět na Tým Dolce Diva