Služby Dolce Diva salón krásy, kosmetické studio Říčany

Permanentní make-up / microblading / vláskování

Provádíme šetrnou a téměr bezbolestnou metodu permanentního make-upu, která se nazývá mikropigmentace. Nabízíme mikropigmentaci obočí, očních linek a rtů.

Plasma Pen Fibroblast

Provádíme neinvazivní lifting metodou Plasm Pen Fibroblast. Je to revoluční novinka k omlazení a vyhlazení pleti vhodná ke zmírnění projevů stárnutí, napnutí pokožky, vyhlazení vrásek a jizviček po akné.

Mezoterapie a diamantová mikrodermabraze

Provádíme šetrnou a bezbolestnou metodu revitalizace, hydratace a omlazení pleti obličeje, krku a dekolktu pomocí mezoterapie a diamantové mikrodermabraze.

Kosmetika

Kosmetický salón Dolce Diva v Říčanech se specializuje na kosmetické ošetření všechy typů pleti vč. úpravy chloupků na obličeji, obočí a řas. Poskytujeme komplexní služby péče o pleť.

Prodlužování řas

Kosmetické studio Dolce Diva Říčany nabízí profesionální prodlužování horních řas metodou Řasa na řasu. Nabízíme různé metody - 3D Nano řasy, hollywood řasy, volume řasy, objemové řasy, classic řasy, glamour řasy.

Lash lifting a Lash botox bomb

Salon Dolce Diva poskytuje novinku v oblasti tvarování vlastních řas. Dlouhé, svůdné a zdravé řasy pomocí speciální techniky Lash Lifting a Lash Botox Bomb.

Laminace obočí

Nabízíme novinku v oblasti úpravy a tvarování obočí. Stejně jako je možné natočit řasy, můžeme Vám krásně vytvarovat a zafixovat přírodní obočí, které se neposedně kroutí.

Barvení obočí Hennou

Provádíme úpravu obočí pomocí barvy Henna, která upraví nedokonalé obočí a vylepší tvar. Už nemusíte denně obočí upravovat!

Manikúra, pedikúra, CND Shellac

Stejně jako vaše pleť i ruce a nohy potřebují péči, proto vám nabízíme rozmanité služby i v oblasti manikúry a pedikúry. Upravené nehty jsou vizitkou nejen žen.