POZOR! Od 1. 6. 2020 bude provozovna Dolce Diva, ul. Budějovická 28 dlouhodobě uzavřena.

Služby Dolce Diva salón krásy, kosmetické studio Praha

Téměř všechny služby nabízíme i formou mobilních služeb. Náš mobilní tým přijede až k vám domů nebo na libovolné místo dle vašeho přání.

Kosmetika

Kosmetický salón Dolce Diva v Praze se specializuje na kosmetické ošetření všechy typů pleti vč. úpravy chloupků na obličeji, obočí a řas. Poskytujeme komplexní služby péče o pleť.

Mezoterapie a mikrodermabraze

Provádíme šetrnou a bezbolestnou metodu revitalizace, hydratace a omlazení pleti obličeje, krku a dekolktu pomocí mezoterapie a mikrodermabraze.

Prodlužování horních řas

Kosmetické studio Dolce Diva Praha nabízí profesionální prodlužování horních řas metodou Řasa na řasu. Nabízíme různé metody - 3D Nano řasy, hollywood řasy, volume řasy, objemové řasy, classic řasy, glamour řasy.

Prodlužování spodních řas

Kosmetické studio Dolce Diva Praha nabízí profesionální prodlužování spodních řas metodou Řasa na řasu. Před aplikací permanentních řas vás čeká bezplatná konzultace.

Lash lifting a Lash botox bomb

Salon Dolce Diva poskytuje novinku v oblasti tvarování vlastních řas. Dlouhé, svůdné a zdravé řasy pomocí speciální techniky Lash Lifting a Lash Botox Bomb.

Prodlužování obočí

Kosmetické studio Dolce Diva Praha nabízí žhavou novinku profesionální prodlužování a zahuštění obočí. Před aplikací vás čeká bezplatná konzultace.

Laminace obočí

Nabízíme novinku v oblasti úpravy a tvarování obočí. Stejně jako je možné natočit řasy, můžeme Vám krásně vytvarovat a zafixovat přírodní obočí, které se neposedně kroutí.

Brow Henna

Poskytujeme jedinečnou metodu úpravy a barvení obočí s dlouhotrvajícím účinkem - Brow Henna. Pomocí přírodní bio henny vám pomůžeme k dokonalému obočí.

Manikúra, pedikúra, CND Shellac

Stejně jako vaše pleť i ruce a nohy potřebují péči, proto vám nabízíme rozmanité služby i v oblasti manikúry a pedikúry. Upravené nehty jsou vizitkou nejen žen.

Permanentní make-up

Provádíme šetrnou a téměr bezbolestnou metodu permanentního make-upu, která se nazývá mikropigmentace. Nabízíme mikropigmentaci obočí, očních linek a rtů.

Masáže a zábaly

Nabízíme masáže obličeje, klasické masáže, na bolesti zad, čokoládové, sportovní nebo medové masáže. Také nabízíme tělové zábaly pro zpevnění pokožky, úbytek centimetrů, detoxikaci těla nebo odstranění celulitidy.

Líčení a barvová typologie

Nabízíme profesionální líčení pro každou příležitost - ples, svatba, důležité jednání, focení, módní přehlídky a jiné události. Určujeme barvovou typologii.

Služby pro nevěsty, ženichy a svatebčany

Chystáte svatbu? Budete se vdávat či ženit? Ušetřete čas a nechte svou svatební vizáž na našich vizážistkách a odbornicích na krásu. Specializujeme se na přípravu snoubenců i svatebčanů.

Beauty day / Den krásy

Prožijte relaxační a zkrášlovací den v salónu krásy společně s kamarádkou, maminkou, dcerou, partnerem nebo dalšími lidmi.