POZOR! Od 1. 6. 2020 bude provozovna Dolce Diva, ul. Budějovická 28 dlouhodobě uzavřena.

Manikúra a pedikúra Praha salón krásy Dolce Diva - poskytujeme i mobilní služby až k vám do domu

Stejně jako Vaše pleť i ruce a nohy potřebují péči, proto vám nabízíme rozmanité služby i v oblasti manikúry a pedikúry. Upravené nehty jsou vizitkou nejen žen.

Můžete si vybrat buď klasickou manikúru s pedikúrou, dopřát rukám i nohám parafín pro jemnou a vláčnou pokožku, nechat si nehty ošetřit japonskou manikúrou P.Shine, kdy jsou nehty lesklé i bez nanesení laku, anebo úplnou novinku v úpravě nehtů CND Shellac, který se aplikuje jako lak, ale má vlastnosti jako gel, takže vydrží krásný až 3 týdny. Anebo můžete zvolit luxusní pedikúru wellness Alessandro a luxusní SPA a wellness manikúru, která je špičkou na trhu v oblasti péči o ruce a nohy.

Když vás přijde víc nebo se objednáte na manikúru i pedikúru souběžně, získáte slevu! Od ledna 2018 působíme ve větších prostorech, a proto nabízíme služby pro více osob souběžně. Přijďte s partnerem, kamarádkou, maminkou, dcerou nebo třeba svědkyní a získáte množstevní slevu. A pokud se objednáte na manikúru i pedikúru, získáte slevu 10 %.

Nevíte, jaký typ manikúry či pedikúry zvolit nebo co by pro vás bylo nejvhodnější?

Zeptejte se v naší poradně nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

U vás doma - přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)
Objednat se
Kosmetický salon
Praha 4 - Pankrác Budějovická 28
Objednat se