PetulinkaB | 21. 10. 2013

Jaké kosmetické ošetření pro vysušenou pleť s akné?

Žádám Vás o radu, protože začínám být malinko zoufalá. Mým problémem je velmi vysušená pleť, ale zároveň se zarudlými „boláky“. Je mi 34 let, proto si říkám, že bych spíše měla začít používat kosmetiku pěstící, ale pokud dám na pleť nějaký mastnější krém pro první vrásky, zaznamenávám obrovské zhoršení. Můžete mi prosím poradit, jaké zvolit ošetření?

Odpovědi

1 komentář u “Jaké kosmetické ošetření pro vysušenou pleť s akné?

  1. Dolce Diva | 21.10.2013, 21:12

    Problém, který popisujete, má hned několik úrovní. I takto na dálku si dovoluji tvrdit, že používáte zcela nevhodnou kosmetiku. Tipuji, že používáte kosmetiku pro mastnou pleť, spíš skoro pro teenagery. Usuzuji ze suché pleti.

    Vy ale potřebujete napřed pleť vybalancovat. Tedy aby pleť neprodukovala tolik mazu a aby se krásně čistila. Tím, že používáte výrobky s alkoholem, máte pleť přesušenou, což na Vás možná působí, že se akné léčí, ale není tomu tak.

    Určitě bych doporučila hned několik návštěv. Nejvhodnější by asi byl chemický peeling nebo galvanická žehlička – v obou případech kúra alespoň o 10 sezeních, poté správnou domácí kosmetiku přímo pro Vaši pleť a poté 1x měsíčně návštěvu u kosmetičky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *