Galvanická žehlička na vrásky a akné kosmetické studio Dolce Diva Říčany

Ošetření pleti galvanickou žehličkou

Galvanický proud působí do všech vrstev kůže, způsobí elektromagnetické pole, vzniknou vibrace a uvolní se nečistoty, které se žehličkou vytáhnou z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře, a podpoří štěpení buněk. U žen mladších 30 let žehlička čistí hloubkově od všech nečistot a toxických látek.

Galvanická žehlička Nu Skin průběžně regeneruje pokožku, hloubkově vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky, aktivuje štěpení buněk. Již při prvním žehlení lze pocítit, jak obličej dýchá a okamžitě lze vidět výsledky.

Žehličku lze použít na všechny druhy pleti (mladou, zralou, suchou, mastnou, postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou), a to již od dvou let věku.

Pro práci s žehličkou se používají speciálně vyvinuté gely a séra, kterým galvanický proud napomáhá proniknout až do škáry. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín, čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima.

Galvanická žehlička Galvanická žehlička Galvanická žehlička Galvanická žehlička Galvanická žehlička
Ceník služeb Dolce Diva stáhněte si ceník ve formátu PDF

Nemůžete se rozhodnout, jaký program zvolit nebo co by pro Vaši pleť bylo nejvhodnější?

Kontaktujte nás a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

Kosmetický salon Dolce Diva
Veronika Povolná
Říčany Černokostelecká 165/95
Objednat se

Další programy péče o pleť

« zpět na Péči o pleť