Líčení aktérů Lucky show Pavla Šindeláře

19. 09. 2012 | Autor: Veronika Kleinerová
Líčení Lucky - show Pavla Šindeláře

Náš salon krásy se díky doporučení mého známého scénaristy účastnil natáčení pilotního dílu Lucky – talk show Pavla Šindeláře, kde jsme líčili moderátora a hosty pořadu.

Jde o jedno z mnoha talk show, které můžeme vidět, ale dle mého názoru velké výjimky jsou :-)  Abych byla konkrétní, byl tento večer opravdu vtipný. Ať už to bylo díky hostům v této show nebo samotnému moderátorovi, který se mi moc líbil, bylo to hezké a já i kosmetička Lucka jsme se pobavily.

Ze začátku jsem líčení nepřikládala moc význam, líčili jsme přece už dost akcí a někdy i v bitevních podmínkách. Všichni jsme se dohodli, kdo a kam přijede. Vzaly jsme s Luckou dvě menší tašky s líčením, pár tamponků, krém apod. Zkrátka to nejnutnější pro to, aby to proběhlo, jak má.

Ovšem když jsme dorazily na místo, a já viděla krásnou manželku hokejisty Davida Výborného , trošku jsem znervózněla. Ale obě s Luckou jsme si všimly velkých očí, výrazných lícní kostí a super účesu, řekly jsme si, že to půjde samo, přestože nás těch dalších 20 lidí v sále bude pozorovat, protože v tuto chvíli nemají, co jiného by dělali :-)

Jenže hostem byl taktéž Sasha Isar, make-up artist, který má za sebou opravdu hodně ve své profesní kariéře! Pořád se mi nezdálo, že by se opravdu nechal nalíčit námi, proti němu začátečníky v branži. Sledoval nás při líčení Ireny Výborné ostřížím zrakem :-) Když došlo i na něj, nic nenamítal. Tedy kromě dobře míněných rad :-) Musím říct, že Lucka se do obou případů make-upu pustila s naprostou vervou a jistotou.

Nakonec celý večer dopadl skvěle a věřím, že i díky nám, skvěle aktéři taktéž vypadali :-)

Na celý pilotní díl Lucky talk show Pavla Šindeláře se můžete podívat na .

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *