Brazilský keratin, který se nechává působit jen pár hodin

07. 09. 2012 | Autor: Veronika Kleinerová
Brazilský keratin BK Argan 24 Beauty

Pravidelně chodívám na brazilský keratin, se kterým mám opravdu neuvěřitelné zkušenosti, co se vlasů týká. Pokud tuto úžasnou věc ještě neznáte a máte delší vlasy než na ramena, o hodně jste přišly. Jde o tu nejsilnější regeneraci, jaká vůbec existuje.

Brazilský keratin proniká hluboko do vlasů, ty se přestávají lámat a mně osobně právě díky brazilskému keratinu vlasy narostly o 10 cm. Jsem totiž z těch, kdo si vlasy žehlí, často je nosí stočené do „drdůlku“ a moc nedá zábalům. Proto stálé ulamování vlasů, kdy mi melír odrůstal u hlavy sice každé 2 – 3 týdny, ale délka ne a ne narůst.  Brazilský keratin je tedy skvělá věc, ale …

Horor 3 dny nemytých vlasů, kdy si je nemůžete dát ani za ucho, když cokoliv děláte, visí vám kolem obličeje mastné provázky, tedy v mém případě, hrůza! Ovšem konečně to někdo naprosto úžasný vymyslel do nejmenších detailů, protože jsme objednaly novinku, a to brazilský keratin BK 24.

Jak už číslo samo napovídá, jedná se o brazilský keratin, který se ve vlasech nechává max. 24 hod v případě hodně tvrdých vlasů. Já jej měla jen 12 hodin, a pokud bych měla vlasy ještě jemnější, stačí 15 minut a vlasy se dají ihned po aplikaci umýt a vyfoukat. Výsledek? Já jsem nadšená, naše kadeřnice už tak moc ne.

Ne snad proto, že by ji vadilo otravovat se s majitelkou 4 hodiny při aplikaci keratinu, což určitě bude taky samozřejmě důvodem :-), ale hlavně proto, že ona vidí ten třídenní keratin jako silnější a více vyživující.

Já zcela upřímně říkám, že vlasy teď už nemusím žehlit ani natahovat. Stačí si je umýt speciální keratinovou řadou: šampon a péče, a poté vlasy nechat buď uschnout nebo jen vysušit fénem stylem „každý vlas jinam“. Ale i přesto se mi vlasy po dofoukání zklidní, jsou rovné, lesklé a já osobně mám pocit, jako bych neměla nic na hlavě, jak jsou vlasy lehké.

Brazilský keratin BK Argan 24 doporučuji!

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *