Aktuality Dolce Diva salón krásy, kosmetické studio Říčany

Dolce Diva slaví 2. narozeniny
7. 2. 2011

Slavíme 2. narozeniny - rozdáváme slevy a dárkové poukazy

Ve dnech 7. 2. - 11. 2. 2001 slaví kosmetický salon Dolce Diva dva roky svého provozu, proto jsme pro vás připravili malé překvapení.

Pro nové klienty, kteří v tomto týdnu učiní objednávku do našeho salonu, nabízíme 30% slevu na službu dle vlastního výberu.

Pro klienty stávající, kteří nás v tomto týdnu navštíví nebo učiní objednávku, máme přichystány dárkové poukazy, kterými chceme poděkovat za přízeň.

Objednávky přijímáme telefonicky nebo e-mailem. Více informací v Kontaktu.

Logo Slevomat
15. 1. 2011

Dlouhé, husté a odolné řasy se slevou 68 %

Využijte výhodné časově omezené nabídky na prodloužení řas nebo 3 doplnění řas za akční cenu 999 Kč místo původních 3 200 Kč. Zakupte si slevový kupón s platností 1 rok na webu Slevomat.cz. Zde se dozvíte také podrobnější informace o slevě.

Kosmetický salon Dolce Diva Říčany 4 - Pankrác
8. 12. 2010

Kosmetický salón Dolce Diva v novém kabátě

Dne 1. 4. 2011 jsme otevřeli na Praze - Smíchov novou pobočku Dolce Diva orozloze 100 m2. Kromě kosmetického studia zde provozujeme také kadeřnictví. Fotky nového kosmetického studia a kadeřnictví si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Peeling v salonu Dolce Diva
24. 11. 2010

Peeling - nové programy v péči o pleť

Rozšírili jsme nabídku ošetření pleťi o 3 nové programy – enzymatický peeling s maskou a sérem vhodné v zimním období, regenerační bombu pro Vaši pleť enzymatický peeling s kolagenových listem a chemický peeling. Více informací v sekci Chemický peeling.

Vánoční akce
25. 10. 2010

Vánoční akce - udělejte svým blízkým radost a kupte jim dárkový poukaz s vánoční slevou 10 %

Darovat můžete buď poukaz ve vámi zvolené výši (od 300 Kč) nebo zakoupit přímo ošetření, které bude na poukazu uvedeno bez ceny.

Při zakoupení vánočního dárkového poukazu na prodlužování řas super zvýhodněná cena 2 000 Kč – půvoční cena 3 200 Kč.

Dárkové poukazy lze uhradit dobírkou nebo hotově při osobním odběru.

Kosmetické ošetření
30. 3. 2010

Soutěž o kosmetické ošetření a konzultaci s profesionální vizážistkou

Na webu České děti.cz právě probíhá soutěž pro maminky. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku s můžete vyhrát pro sebe a svoji kamarádku bezplatné kosmetické ošetření a konzultaci s profesionální vizážistkou v salonu Dolce Diva. Více informací o soutěži na webu České děti.cz »

1 2 3 4