Upozornění a doporučení při prodlužování řassalón krásy Dolce Diva Říčany

Přípravky Hairoyal

Kvalita používaných přípravků - alarmující sdělení médií

Možná jste zaslechly zprávu o škodlivosti na zdraví při prodlužování řas. Důležitou informací však je, že ne všechna lepidla v salonech jsou nekvalitní, levná a alergenní.

Dnes snad každá celebrita mrká prodlouženými řasami. Myslíte si, že ty, které živí mimo jiné vzhled, by riskovaly zdraví svých očí? Jsme toho názoru, že zpěvačky ani první dámy by toto riziko nepodstupovaly.

Majitelka salonu Dolce Diva zaručuje, že se v jejích salonech používá pouze kosmetika vysoké kvality a ani v případě řas tomu není jinak. Právě řasy jsou snad nejoblíbenější službou našich klientek, a to díky vysoké profesionalitě kosmetiček, absolutnímu dodržování pravidel při aplikaci a v neposlední řadě skutečně kvalitních řas a lepidel.

Pozor na příliš nízké ale i přemrštěné ceny aplikace řas

V Čechách si můžete vybrat mezi několika značkami řas, kdy ale bohužel platíte hlavně za značku známé firmy. Než si necháte řasy aplikovat, zvažte výši cen v jednotlivých salonech.

Cena vyšší než 4 000 Kč je přemrštěná a při ceně nižší než je 2 800 Kč se většinou jedná o nekvalitně provedenou práci. Nebudete s konečným výsledkem spokojená a nakonec stejně zavítáte k více kvalifikováné kosmetičce, která vám řasy a jejich vzhled bude muset napravit, což se prodraží.

Nemůžete se rozhodnout, jaký typ řas zvolit nebo co by pro vás bylo nejvhodnější?

Kontaktujte nás a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

Kosmetický salon Dolce Diva
Veronika Povolná
Říčany Černokostelecká 165/95
Objednat se

« zpět na Prodlužování řas