Časté dotazy k chemickému peelingu salón krásy Dolce Diva Říčany

Mohu absolvovat kúru chemického peelingu, když užívám antibiotika?

Ne, kůže by zežloutla.

Je chemický peeling vhodný i pro atopickou pleť? Používala jsem přípravky s vysokým AHA a měla jsem velmi podrážděnou pleť. V případě, že bych ošetření vyzkoušela, je vidět výsledek již po 1. aplikaci?

S léčbou atopického ekzémemu chemickým peelingem máme výborné zkušenosti. Jedna z našich klientech s atopickou pletí měla po asi 8 sezeních pleť nádherně čistou a zářivou. Proto můžeme ošetření chemickým peelingem doporučit, ale zakupte určitě více ošetření.

Opravdu dojde při aplikace chemického peelingu i k odstranění pigmentových skvrn staršího data (cca 10 let)? Kolik sezení by bylo případně potřeba a jak brzo po sobě mohou následovat?

Co se týká pigmentový skvrn, je to velmi individuální.V drtivé většině případů ale dojde k odstranění i starších pigmenů. Samozřejmě je potřeba poté dodržovat velkou ochranu před sluníčkem, aby se skvrny nevrátily. Na dálku nedokážeme kostatovat, kolik sezení by bylo potřeba pro odstranění, protože velmi záleží na intenzitě skvrn i vlastnostech pokožky.Nemůžeme zaručit absolutní odstranění, protože je to individuální. Jsou klientky, kterým pigmentové skvrny lze odstranit naprosto dokonale, a potom část, u které je potřeba více návštěv, a přesto ty hodně tmavéskvrny zůstávají. Sice zesvětli, ale nejsou odstraněny úplně. U většiny klientek opravdu k odstranění dochází, ale také máme jednu klientku, které nepomohla ani kombinace se speciální kosmetikou na bělení skvrn. Je však spíše výjimečné, že nedojde k úplnému odstranění.

Je chemický peeling vhodný i pro citlivou pihatou pleť?

Procedura je vhodná i na citlivou pleť s pihami. Jedná se o 25 – 30% kyselinu, která je k pleti velmi šetrná, takže se nemusíte obávat.

Mám jizvičky po akné a také červené flíčky. Nebude pleť po chemickém peelingu následně podrážděná, červené zbarvení apod? Kožní mi říkala, že chemický peeling je nejlepší na podzim, právě kvůli podráždění a citlivosti pleti.

Pleť se začne po chemickém peelingu jemně olupovat, ale pracujeme s nízkoprocentní kyselinou, proto nedochází např. ke zrudnutí nebo přecitlivělosti. Po aplikaci chemického peelingu je důležité, vyhnout se 24 hodin UV záření a chránit pleť krémem. To je i důvod, proč se doporučuje ošetření 2× ročně, a to na jaře a na podzim, kdy už sluníčko není tak intenzivní.Výborných výsledků lze docílit opakováním kúry, např. 6x během 14 dnů. Pleť není podrážděná, ani přecitlivěla. Jen se začně malinko loupat, ale není to nic zásadního.

Nemůžete se rozhodnout, zda vyzkoušet chemický peeling?

Kontaktujte nás a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

Kosmetický salon Dolce Diva
Veronika Povolná
Říčany Černokostelecká 165/95
Objednat se

« zpět na Chemický peeling