Mobilní kadeřnictví a salón krásy Dolce Diva Praha přijedeme až k vám domů

Jako první salón krásy a kadeřnictví v Praze nabízíme od 3. 3. 2014 mobilní služby až ke klientům do domu v rámci Prahy a okolí. Vhodné pro jednotlivce i skupiny.

Už nemusíte za krásou nikam cestovat, naše zkušené kadeřnice, kosmetičky a masérky přijedou až k vám domů, do kanceláře nebo na jiné místo ve smluvený termín a čas.

Přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)

+420 775 568 666
On-line objednávka

Mobilní služby jsou ideální řešení pro firmy, které chtějí poskytovat benefity svým zaměstnancům nebo dárky svým klientům.

Jaké mobilní služby nabízíme

Můžete si objednat libovolnou službu nebo kombinaci služeb z nabídky mobilního salónu krásy:

Mobilní kadeřnictví Dolce Diva Praha Mobilní kadeřnictví Dolce Diva Praha Mobilní kosmetička - Dolce Diva Praha Mobilní prodlužování řas - Dolce Diva Praha Mobilní masáže - Dolce Diva Praha Mobilní manikérka - Dolce Diva Praha Mobilní manikérka - Dolce Diva Praha Mobilní pedikérka - Dolce Diva Praha

Proč či kdy mobilní služby využít

 1. úspora času - nechcete ztrácet čas přesunem do salónu krásy či kadeřnictví
 2. pohodlí - chcete veškeré procedury absolvovat v pohodlí domova
 3. špatné parkování - u salónu krásy či kadeřnictví se vám nedaří parkovat autem, místa bývají často obsazená
 4. příprava nevěst a svatebčanů - nevěstu nalíčíme, učešeme, zkrášlíme nehty, pomůžeme s garderóbou, upravíme také ženicha a další svatebčany, a to přímo v místě konání svatby či doma, mobilní tým si můžete najmout i na celý den a využít ho před obřadem i před focením
 5. příprava na rozlučku se svobodou - lze využít kadeřnici a vizážistku pro všechny účastnice
 6. příprava na focení - přijedeme do fotoateliéru či na místo focení, vytvoříme různé účesy i make-up
 7. ideální pro dámský "beauty day" - můžete se domluvit s několika kamarádkami a nechat se po neomezeně dlouhodou dobu zkrášlovat a opečovávat v pohodlí domova (kosmetické ošetření pleti, manikúra, pedikúra atd.)
 8. ideální pro firmy jako benefity pro zaměstnance - náš mobilní tým přijede na pracoviště či se zúčastní vašeho vánočního večírku či jiné firemní akce

Obsloužíme jednu i více osob současně

Pokud máte početnou rodinu či se domluvíte s kamarádkou nebo kolegyní z práce, můžeme na jednom místě obsloužit i více osob. Pokud bude součet služeb vyšší než 2 000 Kč, obdržíte navíc množstevní slevu.

Pánská mobilní manikúra Dolce Diva Praha Pánská mobilní manikúra Dolce Diva Praha Pánská mobilní pedikúra Dolce Diva Praha Pánské mobilní holičství Dolce Diva Praha Pánské mobilní kadeřnictví Dolce Diva Praha Pánské mobilní kadeřnictví Dolce Diva Praha Pánské mobilní masáže Dolce Diva Praha Pánské mobilní masáže Dolce Diva Praha

Zvolte si místo a čas

 • libovolné místo v Praze a okolí (např. u vás doma, v práci, ve fotografickém ateliéru, v hotelu)
 • Po - Ne: 8.00 - 20.00 (vč. svátků, případně dle dohody)

Zajistěte

 • přístup k vodě a k odpadu vody (kadeřnictví, manikúra, pedikúra)
 • dostatečný prostor pro rozkládací lehátko (kosmetika, prodlužování řas, trvalá na řasy, masáže)

Přijedeme s mobilním vybavením

Mobilní salón krásy Dolce Diva Praha Mobilní salón krásy Dolce Diva Praha Mobilní salón krásy Dolce Diva Praha Mobilní tým Dolce Diva Praha Mobilní služby - líčení nevěsty Mobilní služby - líčení nevěsty Mobilní služby - líčení nevěsty a účes svědkyně Mobilní služby - líčení svědkyně

Naše mobilní kadeřnice, kosmetičky a masérky mají k dispozici veškeré potřebné vybavení, které si s sebou přivezou k vám domů:

 • mobilní mycí box
 • mobilní kosmetické lehátko
 • mobilní masážní lehátko
 • kosmetické a kadeřnické přípravky, materiál a pomůcky
 • ochranné pomůcky
 • gumové podložky
 • čistící prostředky

Vše uklidíme

V průběhu provádění služeb udržujeme maximální čistotu. Po ukončení práce každá z našich mobilních kadeřnic, kosmetiček a masérek řádně pracovní prostor uklidí. Nemusíte se bát nepořádku, máme s sebou vše potřebné.

Cena mobilních služeb

 • Ceny mobilních služeb jsou o 50 % vyšší o 25 % vyšší (nyní akce) oproti cenám v kamenných pobočkách, základní ceny najdete v našem ceníku.
 • Cena objednané služby či služeb musí být minimálně 1 000 Kč (před slevou).
 • K ceně služeb se připočítává dopravné z pobočky Dolce Diva, Grafická 6, Praha – Smíchov do místa vašeho bydliště či adresy, kde budeme službu provádět.

Ceník dopravného

Místo výkonu služby Cena dopravy
Praha 300 Kč
Mimo Prahu 8 Kč/km

Platba za mobilní služby

Platba za mobilní služby se provádí v hotovosti přímo na místě po výkonu služeb.

Zákaznické karty a slevy

 • Všichni klienti využívající služeb mobilního kadeřnictví a salónu krásy Dolce Diva obdrží zákaznickou kartu. Zákaznická karta se vztahuje jak na mobilní služby, tak na služby v kamenných pobočkách.
 • Klienti mobilního kadeřnictví a salónu krásy Dolce Diva mohou čerpat stejné slevy a akce jako v kamenných pobočkách.

Množstevní sleva pro mobilní služby

Zákazníci využívající mobilní služby mohou čerpat množstevní slevu. Pokud budeme obsluhovat více osob na jednom místě, ceny služeb se sčítají a slevu obdrží každá z osob.

Cena služby před slevou Sleva
5 000 - 10 000 Kč 2 %
10 000 Kč a více 5 %

Slevu nelze sčítat a kombinovat s jinými slevami. Vždy je poskytnuta pouze vyšší sleva.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function import_request_variables() in /users/zalohovane/6010/dolcediva.cz/subdomeny/www/mobilni-kadernictvi-salon-krasy.php:262 Stack trace: #0 {main} thrown in /users/zalohovane/6010/dolcediva.cz/subdomeny/www/mobilni-kadernictvi-salon-krasy.php on line 262