Kadeřnictví Praha 5 - Smíchov a mobilní kadeřnictví kadeřnický salón Dolce Diva Praha

Loreal a Matrix

Kadeřnictví Dolce Diva Praha 5 - Smíchov vám zaručí tu nejlepší péči o vlasy nejen díky vlasové kosmetice L’oréal a Matrix, ale především díky profesionálním kadeřnicím.

Sleva 40 % na aplikaci brazilského keratinu na všechny délky vlasů. Přesné ceny najdete v ceníku

Nejnovější služby, kadeřnické trendy a absolvovaná školení

9. 3. 2016

Olaplex - novinka v barvení a zesvětlování vlasů

Nově nabízíme Olaplex, který zajišťuje ochranu vlasu při barvení, ale používá se i samostatně pro obnovu poškozených vlasů. Udržuje přirozenou sílu vlasů, zabraňuje ztenčení vlasu a lámavosti konečků a napomáhá rychlejšímu zesvětlení vlasů.

9. 3. 2016

Nabízime novou značku brazilského keratinu

Nově používáme brazilský keratin americké značky GKHair - Global keratin, který neobsahuje žádné agresivní chemikálie a jako jediný systém pro ozdravení a tvarování vlasů obsahuje speciální směs proteinů Juvexin.

Kadeřnictví provozujeme pouze na pobočce Praha 5 - Smíchov nebo můžeme přijet s mobilním kadeřnictvím až k vám do domu!

Kvalifikované kadeřnice

Kadeřnice salónu Dolce Diva v Praze mají mnohaletou praxi, stále se zdokonalují a účastní odborných školení, workshopů a seminářů v České republice i zahraničí.

Mobilní kadeřnice

Protože provozujeme i mobilní kadeřnictví v Praze a okolí, máme speciální mobilní kadeřnice, které přijedou až k vám domů nebo na libovolné místo dle vašeho přání.

Více o nás »

Dámské kadeřnictví

Před každým úkonem v kadeřnickém salonu Dolce Diva vás čeká konzultace, kdy vám naše specialistky poradí, jaký střih se hodí k vašemu typu obličeje a co by vám nejlépe slušelo.

Pánské kadeřnictví a holičství

Máme velké zkušenosti v pánských střizích a naše kadeřnice rády vyjdou vstříc vašim přáním. Samozřejmostí je bezplatná konzultace. Nabízíme klasickou úpravu pánských vlasů a vousů, ale také novinky v péči o pánské vlasy.

Parní žehlička Steam Pod

Od září 2012 nabízíme mimořádnou novinku firmy L’oreál ve spolupráci s Rowenta Salon – parní uhlazující žehličku na vlasy Steam Pod s unikátní, párou aktivovanou technologií Pro-Keratin.

Brazilský keratin GLOBAL KERATIN

Brazilský keratin obnovuje kvalitu vlasů, zpevňuje vnitřní a vnější strukturu vlasů. Vlasy pak dorůstají do požadované délky a jsou krásně zářivé. Vyzkoušejte tuto účinnou metodu pro kompletní regeneraci vašich vlasů.

Regenerace vlasů L´Oreál PRO FIBER

Chcete mít vlasy zdravé, lesklé, plné života i bez stříhání? Nabízíme regenerační ošetřující vlasový program PRO FIBER firmy L´Oréal, který vám zajistí krásné, zdravé a dlouhé vlasy s dlouhotrvajícím účinkem.

Regenerace a zesvětlovač vlasů OLAPLEX

Olaplex je přípravek, který zajišťuje ochranu vlasu především při barvení, ale používá se i samostatně. Udržuje přirozenou sílu vlasů, zabraňuje ztenčení vlasu a lámavosti konečků. Také umožňuje rychlejší a jednodušší zesvětlení vlasů.

Prodlužování vlasů

Dlouhé a zdravé vlasy jsou stále považovány za jeden z nejdůležitějších symbolů ženské krásy. Právě dlouhé vlasy dokážou vytvořit dojem smyslnosti a ženskosti. V našem kadeřnictví nabízíme prodlužování vlasů metodou Micro Rings a Keratin.

Nemůžete se rozhodnout, jaký typ účesu zvolit nebo co by pro vaše vlasy bylo nejvhodnější?

Zeptejte se v naší poradně nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

U vás doma - přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)
Objednat se
Kosmetické studio a kadeřnictví
Praha 5 - Smíchov Grafická 6
Objednat se